Size bir telefon kadar yakınız
0 543 540 1983
Dil Seçin
tr

2.EL HALI ALAN YER

06.05.2017
454 görüntülenme
2.EL HALI ALAN YER

Halı bir evin tamamlayıcısı niteliğindedir. Fakat özellikle ev eşyalarınızı değiştirmeye karar verdiğinizde, bu evin tamamlayıcısı niteliğindeki halınızı da değiştirme isteğiniz oldukça doğaldır. Özellikle de eğer elinizde el halısı varsa oldukça değerli olabilen bu ürüne, sahip olduğu işçilik, renk ve motife göre değer biçilebilir.

Eğer eski halınızı satıp yerine yeni bir halı almak istiyorsanız hiç zahmet etmeden biz Antalya spot merkezine haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz. Zahmet vermenize gerek kalmaz zira biz kapınıza kadar gelip sizden halınızı teslim alır ve bunun için de ek bir masraf çıkarmayız. Ayrıca halınızın gerçek değeri kadar nakit olarak ödeme yapacağımızı da temin ederiz.

2.el halı alan yer arıyorsanız, Antalya spot firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Bizimle yapacağınız ticarette nakit ödeme ve hızlı kargolama hizmetimizden sizin de memnun kalacağınızdan eminiz. 10 yılı aşkın süredir sahibinden halı alanlar sektörüne dair hizmet vermekte bulunan firmamız, bu alanda güvenilirliği ve titiz iş yapması ile tanınmaktadır…

Call Now ButtonHemen Ara Eşyanı Sat