Size bir telefon kadar yakınız
0 543 540 1983
Dil Seçin
tr

İLETİŞİM

İLETİŞİM BİLGİLERİ OLARAK ANTALYA SPOT İKİNCİ EL EŞYA ALIM MERKEZİMİZ ANTALYA’NIN TAM 26 SENEDİR DİLE GELEN SPOTÇULAR ÇARŞISI DENİZ MAHALLESİ MEVKİNDE BULUNMAKTADIR. 2. EL EŞYA ALIM SATIMI YAPAN FİRMAMIZ ANTALYA SPOT OTEL EKİPMANLARINDAN EV EŞYALARINA BÜRO MALZEMELERİNDEN CAFE EŞYALARINA KADAR HER TÜRLÜ EŞYA ALIM YAPMAKTADIR. MÜŞTERİLERİMİZİN BİZLERE RAHATLIKLA BULMASINI SAĞLAMAK İÇİN HEM TELEFON HEM MAİL HEMDE SOSYAL MEDYA YANI SIRA ARTIK HERKESİN KULLANDIĞI GOOGLE MAPS; HARİTA ÖZELLİĞİ DE BULUNMAKTADIR. EĞER Kİ BUNLARDAN ULAŞIM SAĞLAMAM BİRAZ ZOR OLUYOR DİYORSANIZ HAFTANIN HER GÜNÜ; +90 543 540 1983 TELEFONUNDAN BİZLERİ ARAYARAK KONUM BİLGİSİ ALABİLİRSİNİZ.

EŞYA SATMAK VEYA ALMAK ARTIK ESKİSİ GİBİ ZOR DEĞİL; MESELA ESKİDEN İNSANLAR EŞYA SATMAK İÇİN GAZETE İLANLARINDAN EŞYA ALAN YERLERİ ARAYARAK ADRES VERİYORLARDI. BURADA HEM EŞYA ALAN HEM EŞYA SATAN KİŞİLER İÇİN SIKINTI OLUYORDU. ŞİMDİ ARTIK HER OLAY İNTERNET VE AKILLI TELEFONLARDAN OLUYOR.

MESELA EŞYA SATMAK İSTEDİĞİNİZDE BİZE WHATSAPP NUMARAMIZDAN EŞYALARIN RESİMLERİNİ ATIYORSUNUZ ANINDA HEMEN İKİNCİ EL DEĞERİNİ ÖĞRENİYORSUNUZ. EĞER Kİ ANLAŞMA SAĞLANIR İSE BİZE KONUM ATIYORSUNUZ. EKİP ARKADAŞLARIMIZ 1 SAAT İÇİNDE ADRESİNİZE GELEREK EŞYALARINIZI ALIYORLAR.

SİZLERDE ÇOK KOLAY BİR ŞEKİLDE HEM EŞYA SATMAK HEMDE EŞYA ALMAK İÇİN BİZE İLETİŞİM BİLGİLERİMİZDEN ULAŞARAK RAHATLIKLA EVİNİZDEN ÇIKMADAN TİCARETİNİZİ YAPABİLİRSİNİZ. ANTALYA SPOT FİRMASI OLARAK SAĞLIKLI VE MUTLU GÜNLER DİLERİZ.

[Kısakod buraya]
ADRES Güllük Denzi Mahallesi 128 Sokak 29/A
Muratpaşa / ANTALYA
EMAIL info@antalyaspot.com.tr
TELEFON 0 543 540 1983