Pazar, Haziran 9Antalya Spot İkinci El Eşya Firması
Shadow

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Antalya spot firmamız 1999 yılında Güllük Deniz Mahallesi 128. sokakta kurulmuş olup bu güne dek ikinci el eşya otel ekipmanları; hurda kurumsal firma malzemeleri elektronik eşyaları klima televizyon mobilya alım satımı yapmaktadır; İş yerimiz meslek gereği haftanın yedi günü hizmet vermekte ve almış yada satmakta olduğumuz eşyaları yerine kadar nakliye ve taşımasını firma tarafından müşterilerden hiçbir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Sektörde Öyle bir duruma gelmiş durumdayız ki 10 seneyi geçmiş ve daima bizimle ticaret yapan; müşterilerimizin olması ve böyle müşterilerin sayıları gün geçtikçe çoğalması bizi çok mutlu kılmaktadır. Burada esas olan aslında dürüst temiz ve uygun fiyatlara eşya alım satım yapmaktır; Bunun farkında olarak her zaman eşya almak yada satmak için; bize başvuran müşterilerimizi en ufak eşya almak için yada satmak için olsa dahi bizim için çok önemli olmaktadır.

Eşya alım satımlarımızda personelinde çok ama çok fazla önemi vardır. Sonuçta personel çalışmış olduğun firmayı temsil ettiğinden dolayı her zaman ekip arkadaşlarımızı seçerken insan kaynaklarımız çok titiz bir çalışma yapmaktadırlar. Eğer ki bir kişinin ilk başta kendine ve çevresine saygısı var ise bizimle her zaman bu yolda yürümeye aday olmaktadır.

Nakliyeden taşıma ekibimize kadar her zaman güven içerinde çalışmalarımız sürecektir. 2. el eşya firmalarının genelinde sıkıntı olarak söz edilen yer konusuna gelmek gerekirse ANTALYA SPOT  firması olarak iş yerimiz ve depolarımızın yer olarak hiçbir sıkıntımız olmadığından her türlü eşyalarımızı hız kesmeden alım yapabiliyoruz; Eşya taşıma ve nakliye işlerini de kendi ekibimiz yaptığından dolayı müşterilerimizi sıkıntıya sokmadan ve ceplerinden bir kuruş çıkmadan işlerimizi devam ediyoruz.

Son olarak da müşterilerimizin çoğunlukla bizlere ulaştığında sordukları soru olan şu eşyamız var alırmısınız bu eşyamız var alırmısınız? EVET Antalya Spot firması olarak her türlü ev eşyalarını, otel ekipmanlarını, ofis büro malzemelerini ve hatta hurdalarınızı değerinde nakit olarak Antalya içi ise aynı günde alım yapmaktayız. Web sitemizde çalışmış olduğumuz bir kaç tane örnek olarak bize referans olan firma isimleri mevcuttur. Antalya yada çevre ilçelerde eşyalarınızı satmayı düşünüyorsanız bizlere haftanın 7 günü; 0 543 540 1983 numarasından ulaşabilir ve çok kolay ve en uygun fiyatlara eşyalarınızı satabilirsiniz.

Bir yanıt yazın