Size bir telefon kadar yakınız
0 543 540 1983
Dil Seçin
tr

ALTINKUM İKİNCİ EL EŞYA

10.05.2017
874 görüntülenme
ALTINKUM İKİNCİ EL EŞYA

Altınkum ikinci el eşya hizmeti almak istediğinizde, bir telefon kadar yakınınızda olduğumuzu unutmayınız!

Altınkum’da ikinci el eşya konusunda en güvenli hizmeti sizlere sağlamaktayız. İkinci el eşya almaya karar verilmeden önce ikinci el eşyaları alınan yerler olarak hizmet veren Altınkum spot mağazalarının güvenilirliğini bilmeniz gereklidir. İş yeri kurmak istiyor ve iş yerine uygun olarak kendinize ikinci el eşya mı arıyorsunuz?

Altınkum İkinci El Eşya Alan ve Satan Yer!

İkinci el eşyalar satın alınmak istendiğinde en uygun fiyatların bizde olduğunu söylemek istiyorum. Az kullanılmış fakat sıfır gibi kaliteye sahip olan ikinci el her türlü eşyayı Altınkum spot mağazası olarak bizde bulabilirsiniz. Whatsapp aracılığı ile 0543 540 1983 numarası olarak bizimle irtibata geçerek eğer elinizde klima, ocak, buzdolabı vb. 2 el eşya Altınkum ürünleri bulunuyor.

Altınkum’da ikinci el eşya satmak ya da almak istediğinizde bize ürünlerinizin fotoğraflarını, talep ettiğiniz fiyat ile birlikte gönderebilirsiniz. Bu talebinize gün içerisindeki yoğunluğa göre en kısa sürede dönüş sağlayacağız. Eğer anlaşma sağlanırsa Altınkum spot olarak çalışma arkadaşlarımızı adresinize yönlendirerek, paketleme ve kargo işlemlerinizi anında gerçekleştiriyoruz…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.