Size bir telefon kadar yakınız
0 543 540 1983
Dil Seçin
tr

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA ALIM

06.05.2017
222 görüntülenme
ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA ALIM

ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA hakkında biraz bilgi edinelim. Nedir bu ikinci el eşya? Nerelerde nasıl kullanılır, ticareti nasıl yapılır, şartları var mıdır? Azda olsa siz değerli müşterilerimize bu konu hakkımda biraz bilgi vererek sizlerinde hesaplı alışverişler yapmasını sağlamak istiyoruz.

Antalya İkinci El Eşya Alım-Satımı

İkinci el eşya olarak adlandırdığımız mesela evinizde kullanış olduğunuz 5 kg bir çamaşır makinesi var. Bunun alınış yılında 2010 diyelim. Şimdi bu makineyi ortala 7 yıl kullandınız ve artık teknolojinin değişmesi ve hızlı ilerlemesiyle çok yeni ve değişik modeller çıktı. Artık yıkamış olduğu çamaşırları tam olarak kurutan ve müşterileri çamaşır asma derdinden kurtaran makineler çıktı. Yada eskiden 5 yada 6 kg yıkma kapasitesi olan ürünler bulunurken bunun kapasitesini 10 kg’ye hatta bu günlerde 12 kg’lık makinelere kadar çıkartmış durumdalar. Şimdi kim olursa olsun bu durumda en iyi ve en yeni ürünleri kullanmak isteyecek ve eski ürünü ne yapacağını düşünecek duruma giriyorlar. İşte ikinci el eşya bu durumlarda devreye giriyor. Yenisini aldığınız ürünün eski olanını ortalama bir ikinci el piyasasına göre alım yapmaktayız.

EŞYALARINIZI ANINDA SATMAK İÇİN ONLİNE DESTEK
Evinizden İşyerinizden Çıkmadan Eşyalarınızın İkinci El Değerini Anında Öğrenmek İçin Whatsapp 0 543 540 1983 Grubumuza Eşyalarınızın Resimlerini Gönderin Eşyalarnızın Değerini Anında Öğrenin

 

 

Alt tarafta da Antalya ikinci el eşya sitesi olarak, müşterilerimizden gelen bazı soruları cevapladık…

EŞYALARIMIZI NASIL VE NEREDE SATIŞA SUNMALIYIZ?
Satmayı Düşündüğünüz Her Türlü Eşyalar İçin Bizi 0 543 540 1983 Numaralı Telefonumuzdan Arıyor ve Adresinizi Veriyorsunuz. İsterseniz Eşyalarınızın Resimlerini Whatsapp Üzerinden Bizlere Göndererek Anında Edeceği Fiyatı Öğreniyorsunuz. Eğer ki Verilen Fiyat Sizinde Aklınıza Yatar İse Vermiş Olduğunuz Adrese Gelerek Sizde Hiçbir Ek Ücret Talep Etmeden Taşıma ve Nakliyesini Biz Yaparak Eşyalarınızı Alıyoruz.
ANTALYA DIŞINDANDA EŞYA SATABİLİRMİYİZ?
EVET... Öncelikle Ev Eşyalarını Antalya Merkez Olmakla Beraber Tüm İlçelerinden Alım Yapmaktayız. Otel Ekipmanlarını İse Türkiye'nin Her Köşesinden Otel Pansiyon Tatil Köyü Ekipmanları Kurumsal Firma Eşyalarınızı Nakit Olarak Alım Yapmaktayız.
EŞYA ALIM YADA SATIMLARINDA FATURA VERİYORMUSUNUZ?
TABİKİDE... Yapmış Olduğumuz Her Türlü İkinci El Ev Eşyalarına yada Otel Ekipmanlarımıza Fatura İrsaliyelerini Eksiksiz Biçimde Müşterimiz Adına Kesilip Veriliyor.

Antalya Spot Mağazası

Sadece ev eşyası olarak değil Türkiye genelinde bulunan 5 yıldızlı otellerden pansiyonlara tatil köylerinden apart eşyalarına varana dek her çeşit ikinci el otel eşyalarınızı ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA firması olarak alım yapmaktayız. Oteliniz deki sadece eşyalar değil hurda alımlarımızda olmakla beraber hafriyat işleri de yapmaktayız. Bu güne kadar alım yaptığımız otel eşyalarında otel yetkilileri genelde otellerini yıkmak ister ve bunu da eşyalarını sattığı firmaya yaptırmaktan memnun kalır. Bunun için her türlü hafriyat yıkım işlerinizi de ANTALYA SPOT garantisi altında yapmaktayız.

Bu bölümde aslında ikinci el eşya olarak her türlü içerik beslemiş olduğu ANTALYA İKİNCİ EL EŞYA sektöründe tam olarak on beş yıldır görev yapmakta olup her zaman müşterilerimiz için “en iyisini nasıl yaparız” prensibi ile çalışmaktayız.

Sizler de Antalya ikinci el eşya alım satımı yapmak için bizlerle iletişime geçiniz…

Call Now ButtonHemen Ara Eşyanı Sat