Size bir telefon kadar yakınız
0 543 540 1983
Dil Seçin
tr

İKİNCİ EL KURUTMA MAKİNELERİ

06.05.2017
265 görüntülenme
İKİNCİ EL KURUTMA MAKİNELERİ

Kuşkusuz çamaşır yıkamanın en zor taraflarından biri o çamaşırı nerede kurutacağını bilememektir. Bunun için biçilmiş kaftan olan kurutma makinelerini belirli bir zaman sonra satmak isteyebilirsiniz. Çeşitli sebeplerle ikinci el kurutma makineleri satışını gerçekleştirmek istediğinizde, Antalya spot firmamızdan kısa sürede teklif alabilirsiniz!

Çamaşırları yıkadıktan sonra nerede kurutacağımızı bilememek sanırım işin en zor kısmı… Bunun için biçilmiş kaftan olan kurutma makineleri de oldukça pratik ürünler olsa da artık teknolojinin gelişmesiyle beraber hem çamaşır makinesi hem kurutma makinesi bir arada olan ürünlerin ortaya çıkmasıyla beraber evde yer kaplayan cihazlara dönüş durumdadır. Bu noktada eğer evinize çamaşır ve kurutma makinesi bir arada bir ürün almaya karar verdiyseniz ve evinizdeki kurutma makinesinden kurtulmak istiyorsanız biz Antalya spot merkezini arayarak hiçbir taşıma ücreti vs. ödemeden kurutma makinenizin ederi kadar bir ödeme karşılığı da eski makinenizden kurtulabilirsiniz.

Antalya Spot‘ a ulaşmak için sitemizde yer alan iletişim numaralarını arayabilir, adresimizi ziyaret edebilir ya da firmamız mail adresi ile iletişime geçebilirsiniz!

Call Now ButtonHemen Ara Eşyanı Sat