antalyaspotyan
HiZMET BOLGELERiMiZ
iKiNCi EL BEYAZ ESYA
iKiNCi EL ELEKTRONiK
iKiNCi EL MOBiLYA
2.EL OTEL EKiPMANLARI
FOTO GALERİSİ
ANTALYASPOT

FOTO GALERİSİ

FOTO GALERİSİ Her hafta güncellemesi yapılan bu sayfamızdaki ürünlerin takibini yaparak hem müşterilerimize satmakta olduğumuz ürünlerin resimlerini sunmakta; hemde eşya satmayı düşünen müşterilerimize ne çeşit ürün aldığımız hakkında bilgi vermiş oluyoruz. Günümüz şartlarında internet ortamı oldukça hızlı ilerlemekte olduğundan ANTALYA SPOT firması da internet ilerlemesine yönelik çalışmalarını hız kesmeden devam etmekte ve her konuda siz müşterilerimize internet ortamında buluşmaya devam etmektedir.

Antalya Spot iş yerimizde almış olduğumuz ve satımını yapmış olduğumuz ürünlere örnek olarak foto galerimizde siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz ürünler bulunmaktadır. Ev eşyalarında her nevi ürün alımlarımızı yapmakta olduğumuzu sizlere bildirmemizi kolaylaştırmak maksadı ile çalışmalarımızı hız kesmeden devam etmekteyiz. Yatak odası takımları vitrin ve salon takımları genç odaları masa sandalye takımları tv üniteleri; gibi birkaç örnek vermek gerekirse foto galerimizi takip ederek ikinci el eşya grubumuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Antalya ikinci el eşya alım satımlarımızda her türlü eşyaları alıp satarken bunları görsel olarak da siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Alıp sattığımız bazı ürünlerin resimleri burda ki foto galeri bölümünden takip edebilirsiniz. Antalya ikinci el eşya alım satımı firması satmış olduğu her eşyayı buradan güncel olarak paylaşarak eşya alım satan yapacak kişilere daha kolay hizmet vermek için çalışmaktadır.

ANTALYASPOTHARTA

iKiNCi EL MOBiLYA

KOLTUK TAKiMi YATAK ODASi BAZA YATAK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL KLiMA

iNVERTER DUVAR TiPi SALON TiPi KLiMALAR

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

iKiNCi EL BEYAZ ESYA

BUZDOLABi CAMASiR MAKiNESi BULASIK

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

iKiNCi EL BURO TAKIMI

MASA SANDALYE KOLTUK RAF

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
#

2.EL OTEL EKiPMANLARI

YATAK BAZA SANDALYE KROM HURDA

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın
Call Now ButtonHemen Ara Eşyanı Sat